advertise

آشنایی با کلینیک نوین اندام 

در مطب نوین، زیبایی و حفظ شادابی پوست و اندام شما بسیار حائز اهمیت است و کلیه‌ی خدمات پوست، مو و زیبایی و همچنین لیزر موهای زائد با رعایت کلیه‌ی اصول بهداشتی در محیط آرام و بانشاط صورت می‌گیرد.

درباره کلینیک نوین اندام

مطب تغذیه، زیبایی و لیزر نوین با بیش از ۱۲ سال تجربه مجهز به مدرن‌ترین دستگاه‌های پیکرتراشی و تنها مرکز مجهز به دستگاه اگزیما (Eximia) در اصفهان و به‌روزترین دستگاه لیزر الکس موهای زائد ۲۰۲۲ و با حضور تیم متخصص مجرب و باتجربه شامل مشاوران تغذیه، متخصص اعصاب و روان، پزشکان زیبایی و جراحان می‌باشد.
در این مجموعه تلاش شده است با استفاده از روش‌های نوین علمی ضمن بررسی علل عدم تعادل وزن و همچنین آنالیز کامل دستگاهی و بررسی طبع‌شناسی با ارائه‌ی سبک زندگی (life style) صحیح و همچنین استفاده از دستگاه‌های کمک لاغری مدرن و غیرتهاجمی و بدون عارضه در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را به اندام ایده‌آل خودتان برساند.

تغذیه و رژیم درمانی

خدمات نوین اندام شامل تغذیه و رژیم ما شامل رژیم‌های لاغری، رژیم‌های کاهش چربی خون، کاهش دیابت، رژیم دوران بارداری و شیردهی و افزایش وزن است. همچنین رژیم‌های بیماران قلبی و عروقی و رژیم دوران بلوغ و نوجوانی را نیز به شما هدیه می‌بخشد.

زیبایی و لیزر

لیزر موهای زائد، تزریق فیلر و بوتاکس، زاویه‌سازی و کانتورینگ صورت، برداشتن خال‌های صورت و درمان ریزش مو در این کلینیک صورت می‌گیرد. جوانسازی پوست و تزریق انواع مزوژل‌ها و انواع جراحی‌های زیبایی در  نوین اندام با روش‌های به‌روز و پشرفته انجام می‌پذیرد.

جراحی‌های پیکرتراشی

خدمات پیکرتراشی ما شامل لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، ترانسفر چربی و ماموپلاستی است که زیبایی اندام شما را به ارمغان می‌آورد. خدمات پیکرتراشی با روش‌های به‌روز و پیشرفته با دستگاه‌های نوین صورت می‌پذیرد. 

 زیبایی پوست و مو در کلینیک نوین اندام 

برای دریافت خدمات پوست، مو و زیبایی با رعایت کلیه‌ی اصول بهداشتی در محیطی بانشاط با ما در ارتباط باشید.