نوین اندام > درباره مرکز نوین اندام

درباره کلینیک نوین اندام

کلینیک نوین اندام

رژیم های تخصصی

مجموعه لیزرولاغری نوین
مجموعه لیزر ولاغری نوین

دستگاه های لاغری کل بدن و موضعی

دستگاه لیزر کم توان
دستگاه موضعی کویتیشن
دشتگاه موضعی اگزیمیا
مجموعه لیزر ولاغری نوین

طب سوزنی و طب سنتی


مجموعه لیزر ولاغری نوین

جوانسازی و زیبایی پوست


همراهی تخصص و تعهد کلینیک نوین اندام

تفاوت نوین اندام

روش شما از چه نظر متفاوت است؟ متفاوت از این نظر که برنامه غذایی با سلیقه شما تنظیم می‌شود. متفاوت از این نظر که تغییرات در شما دائمی است. متفاوت از این نظر که وزنتان بر نمی‌گردد. متفاوت از این نظر که بدون سختی کشیدن لاغر می‌شوید و راحت هم لاغر می‌مانید. متفاوت از این نظر که برای هر کسی برنامه‌ریزی اختصاصی و جداگانه انجام می‌شود.دیگر جرات نمی‌کنم به کسی بگویم که می‌خواهم رژیم بگیرم. برنامه ما برای شما بهترین انتخاب است. چون جدول غذایی مطابق سلیقه و شرایط شما آماده می‌شود و با روش‌هایی که به شما آموزش داده می‌شود غذا خوردن شما مصنوعی جلوه نمی‌کند.من در دوران شیردهی قرار دارم، آیا شما برنامه‌ای مخصوص این دوران دارید؟ بله برنامه ویژه دوران شیردهی در برنامه پیش‌بینی شده و با رعایت احتیاطات لازم این دوره ارائه می‌شود.


رژیم درمانی غیرحضوری

جهت رفاه شما کاربران محترم، رژیم غذایی غیر حضوری را پایه گذاری کرده ایم. در این رژیم، برنامه‌ای ۳ ماهه (۹۰ روز برنامه غذایی کامل) متناسب با وضعیت کنونی شما (سن، جنس، وضعیت سلامتی و فعالیت روزانه) و هم چنین علایق غذایی‌تان طراحی و ارسال می گردد که شامل تمام گروههای غذایی می باشد. در این پکیج رژیم، به طور متوسط ماهیانه ۲ تا ۴ کیلوگرم، کاهش یا افزایش وزن خواهید داشت و به طور مستمر زیرنظر تیم تخصصی ما خواهید بود. دریافت این پکیج رژیم غذایی(لاغری یا چاقی)، به ۲ شکل امکان پذیر است: ۱- (تلفنی) ارسال از طریق پیک برای مخاطبان اصفهانی که مبلغ آن ۶۵ هزار تومان است و دریافت وجه پس از تحویل رژیم غذایی صورت می گیرد. ۲- ارسال از طریق پست برای مخاطبان شهرستانی که در این شیوه می‌بایست هزینه پکیج ( ۹۰ هزار تومان )قبل از ارسال به حساب کلینیک نوین اندام واریز شود.

۲۵
سابقه فعالیت
۶۸
تنوع خدمات
۱۲۹
تخصص و به روز بودن

درباره مجموعه لیزر درمانی و لاغری نوین

دکتر فاطمه طاهرزاده - خانم اخوان کارشناس رشد تغذیه - خانم رئیسی کارشناس تغذیه

بیشتر بخوانید

کاهش وزن صحیح با کم خوردن و گرسنگی کشیدن نیست؛ بلکه با درست خوردن و انتخابهای غذایی درست و صحیح است.

پرسشنامه‌ای که پر می‌کنید اطلاعات لازم را در اختیار ما می‌گذارید که به ما کمک می‌کند مواد غذایی مفید را در برنامه شما بگنجانیم.

برنامه ما برای شما بهترین انتخاب است؛ جدول غذایی مطابق سلیقه و شرایط شما آماده می‌شود و روش‌هایی که به شما آموزش داده می‌شود.

سرعت زیاد کاهش وزن در نهایت به ضرر شما تمام می‌شود.هر چند وقت یکبار باید برای دریافت رژیم مراجعه به کلینیک مراجعه کنید.


آدرس پیج اینستاگرام : lagharinovin
راه ارتباطی با ما:۰۳۱۳۶۶۱۶۹۶۷ |۰۹۱۳۲۷۰۸۳۲۴
دکتر فاطمه طاهرزاده

شناخت و درمان بیماری‌های غدد، تیروئید، دیابت، چاقی، اختلالات چربی خون، اختلالات قائدگی و پرمویی، بیماری‌های متابولیک و ارثی، کوتاهی قد و اختلال رشد، کمبود وزن در کودکان، بلوغ زودرس و دیررس

۰۳۱۳۶۶۱۶۹۴۷
تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک فوق تخصصی نوین اندام می باشد.