نوین اندام > خدمات مرکز
خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی نوین

خدمات ارائه شده در کلینیک نوین اندام

لیزر کم توان جهت لاغری

رژیم غذایی سالم در واقع رژیمی است که به بهبود و سلامت بدن فرد کمک کند. رژیم غذایی فرد باید شامل مواد مورد نیاز بدن از جمله آمینواسید ها ، اسیدهای چرب ، انواع ویتامین ها ، مایعات کافی ، میزان کالری مورد نیاز و مواد معدنی کافی باشد. رژیم غذایی سالم باید قادر باشد که نیازهای اساسی بدن فرد را تامین کند بدون اینکه فرد دچار اضافه وزن یا بیماری شود.همچنین در صورتیکه رژیم غذایی سالم و درست و البته تدوام آن برای نتیجه گیری باشد.

طب سوزنی جهت لاغری

تحریک مکانیکی عمل اصلی دستگاه است که توسط جامعه علمی اثرات آن به اثبات رسیده است. تحریک مکانیکی بر روی سطح پوست باعث ایجاد سیگنالهایی برای سلولهای پوستی می شود که پاسخ فیزیولوژیک سلولها به این به شرح است:برقراری مجدد جریان خون و لنف در بافتهایی که دچار سلولیت شده اند. افزایش درناژ لنف و خون و در نتیجه از بین بردن مواد زائد تجمع یافته؛ و به همین ترتیب بهبود متابولیسم و تبادلات سلولی در سلولهای درم تا بهبود.

طب سوزنی گوش با لیزر

طب سوزنی , طبی چینی با قدمتی حدود ۵۰۰۰ سال است . درمان با سوزن ، نه ، نترسید ! این سوزن ها هنگام عبور از پوست و ورود به بدن درد ندارند ، یعنی شما ورود سوزن به بدن را حس نمی کنید .چینی ها بر این باورند که بدن انسان پر از کانال انرژی است ؛ کانال هایی که در تمام بدن وجود دارند و به هم مرتبطند و درون این کانال ها انرژی جریان دارد . انرژی حیات که در زبان چینی ، به آن چی گفته می شود . انرژی حیات درست مثل خون در بدن دائم در گردش است .

طب سوزنی با لیزرکم توان

چگونه لاغر شویم . این سوالی است که همه ما اغلب از خود میبپرسیم . رژیم غذایی مناسب حتما باید متناسب با متغیرهای مختلف بدن شما تهیه شود . اگر به دنبال رژیم لاغری سریع شکم و پهلو هستید بهتر است این کار را از طریق مشورت با پزشک متخصص تغذیه انجام دهید . بسیاری از افراد با پیگیری رژیم غذایی نامناسب و کاهش وزن سریع بدون توجه به عوارض و مشکلات پس از آن ، خود و اطرافیان خود را دچار مشکلات زیاد و البته عدیده ای میکنند.

اولتراسونیک کویتیشن

انجام ورزش و فعالیت بدنی به همراه رژیم غذایی کم کالری، قطعا کاهش وزن را به همراه خواهد داشت. ولی در بعضی از مواقع، مانند زمانیکه میخواهیم این اتفاق سریعتر رخ بدهد و یا برای از بین بردن چربیهای موضعی که در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاومت میکنند؛ میتوان از روشهای کمکی جهت رسیدن به این هدف استفاده کرد. از جمله این روشها میتوان از ”کویتیشن ” نام برد و روش خوبی برای لاغری می باشد.

ایگزیمیا

یکی از معضلاتی که بسیاری از آن بخصوص خانمها از آن رنج می برند، چاقی موضعی (تجمع بافت چربی به صورت موضعی) است. ال پی جی سلولیت یکی از راه های درمان این مشکل است. متاسفانه افراد زیادی امروزه علیرغم داشتن وزن طبیعی، بدنشان دچار تجمع چربی های موضعی است. این تجمع بافت چربی اصطلاحا سلولیت نامیده می شود. معمولا رژیم غذایی به همراه ورزش برای افرادی که از این نوع چاقیهای موضعی رنج می برند، برای انجام توصیه می شود.
خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی نوین

درباره مجموعه لیزر درمانی و لاغری نوین

دکتر فاطمه طاهرزاده - خانم اخوان کارشناس رشد تغذیه - خانم رئیسی کارشناس تغذیه

بیشتر بخوانید
خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی نوین

کاهش وزن صحیح با کم خوردن و گرسنگی کشیدن نیست؛ بلکه با درست خوردن و انتخابهای غذایی درست و صحیح است.

خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی نوین

پرسشنامه‌ای که پر می‌کنید اطلاعات لازم را در اختیار ما می‌گذارید که به ما کمک می‌کند مواد غذایی مفید را در برنامه شما بگنجانیم.

خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی نوین

برنامه ما برای شما بهترین انتخاب است؛ جدول غذایی مطابق سلیقه و شرایط شما آماده می‌شود و روش‌هایی که به شما آموزش داده می‌شود.

خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی نوین

سرعت زیاد کاهش وزن در نهایت به ضرر شما تمام می‌شود.هر چند وقت یکبار باید برای دریافت رژیم مراجعه به کلینیک مراجعه کنید.

خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی نوین


آدرس پیج اینستاگرام : lagharinovin
راه ارتباطی با ما:۰۳۱۳۶۶۱۶۹۶۷ |۰۹۱۳۲۷۰۸۳۲۴
دکتر فاطمه طاهرزاده

شناخت و درمان بیماری‌های غدد، تیروئید، دیابت، چاقی، اختلالات چربی خون، اختلالات قائدگی و پرمویی، بیماری‌های متابولیک و ارثی، کوتاهی قد و اختلال رشد، کمبود وزن در کودکان، بلوغ زودرس و دیررس

۰۳۱۳۶۶۱۶۹۴۷
۲۵
سابقه فعالیت
۶۸
تنوع خدمات
۱۲۹
تخصص و به روز بودن